KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10515015
nr 1051 5015
Akvarell
Fritz Björklund, Norrtull, signerad 1922, 30x48
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:07:05
1.100 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv